Zdjęcia i wideofilmowanie

Staramy się aby nasze zdjęcia były naturalne i pełne ciepła. Chcemy, aby pokazywały nastrój tego niezwykłego dnia i można było na nich zauważyć uczucia. Jeśli jest taka możliwość (warunki atmosferyczne) to staramy się wykonywać je w plenerze - w naszym przekonaniu prawdziwa przyroda będzie zawsze lepiej wyglądać od namalowanej plakatówką ;) Zdjęcia są pozowane, ale staramy się, żeby tego nie było widać, żeby nie były "sztuczne".

Zdjęcia przez nas wykonane będą jak kolorowe sny, które można oglądać oczami wyobraźni...

Powrót na poprzednią stronę

 

Restauracja Gościnna, ul. Rybnicka 157, 44-100 Gliwice   ::   tel. (032) 232-06-87   ::     ::   skype: restauracjagoscinna

 

Projekt strony WWW & hosting - Agencja reklamowa GTK.PL

Restauracja Gościnna. Miejscowości na terenie, których organizujemy wesela, komunie, komersy to głównie Gliwice i Zabrze. Tu także (Śląsk) zajmujemy się cateringiem, wynajmem sal weselnych i samochodów, dekoracją sal i samochodów. Współpracujemy z profesjonalnymi fotografami (zdjęcia i filmowanie ślubu i wesela).
W ofercie Restauracji Gościnnej polecamy także obiady abonamentowe dla firm. Obiady dostarczane są pod wskazany adres, a bogate menu daje szeroki wybór pysznych potraw.