Catering

Trudno wyobrazić sobie doskonałe przyjęcie bez wykwintnego jedzenia. Nasi kucharze potrafią wyczarować smaki, które zaspokoją każde podniebienie. Menu klasycznej kuchni polskiej i europejskiej podane na miejscu w restauracji lub w siedzibie Klienta. Rodzaj cateringu każdorazowo dostosowany jest do charakteru przyjęcia. Obsługujemy bankiety, przyjęcia biznesowe, wesela, imprezy plenerowe, obiady pracownicze i wiele więcej. Profesjonalizm i doświadczenie zagwarantuję wyśmienite smaki dla Ciebie i Twoich gości.


 

Restauracja Gościnna, ul. Rybnicka 157, 44-100 Gliwice   ::   tel. (032) 232-06-87   ::     ::   skype: restauracjagoscinna

 

Projekt strony WWW & hosting - Agencja reklamowa GTK.PL

Restauracja Gościnna. Miejscowości na terenie, których organizujemy wesela, komunie, komersy to głównie Gliwice i Zabrze. Tu także (Śląsk) zajmujemy się cateringiem, wynajmem sal weselnych i samochodów, dekoracją sal i samochodów. Współpracujemy z profesjonalnymi fotografami (zdjęcia i filmowanie ślubu i wesela).
W ofercie Restauracji Gościnnej polecamy także obiady abonamentowe dla firm. Obiady dostarczane są pod wskazany adres, a bogate menu daje szeroki wybór pysznych potraw.